Gizlilik Politikamız

Çiçek Rehberi Gizlilik Politikası
  1. Atmosfer Yazılım Bilişim ve İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti., www.cicekrehberi.net internet sitesine üye olurken verilen kişisel ve kurumsal bilgileri, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmaması hususunda gerekli hassasiyeti göstermektedir.
  2. Üyelerin internet sitemiz üzerinden alışveriş yaparken kullandığı kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vb.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
  3. Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve internet sitesinde çıkabilecek olası sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, Atmosfer Yazılım, gerektiğinde üyelerin IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
  4. Üyelerimizin hızlı ve kolay bir şekilde sitemizden yararlanması ve değerli zamanını aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamaması düşünülerek bir takım bilgiler üyelerin onayı doğrultusunda, kendilerine ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır.
  5. Atmosfer Yazılım, üyelerinin ilettiği kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
  6. Atmosfer Yazılım, tarafından, gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, siteye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Atmosfer Yazılım’ın herhangi bir sorumluluğu yoktur.
  7. Atmosfer Yazılım, üyeler ve üyelerin internet sitesi kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir internet sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, İnternet sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin internet sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya kullanıcıların e-postasından veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır. Ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.
  8. Atmosfer Yazılım tarafından, site üzerinden yapılan periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan elde edilen bilgiler, Atmosfer Yazılım veya işbirliği içinde olduğu kuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla kullanılabilecektir.