Kullanım Koşulları

Çiçek Rehberi Kullanım Şartları
Bireysel Kullanıcılar için Kullanım Şartları
  1. Sitemizde bulunan çiçekçi bilgileri, çiçekçiler tarafından beyan edilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğu konusunda Atmosfer Yazılım herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
  2. Ziyaretçiler sitemizde bulunan erişim bilgilerini kullanarak, ulaştıkları çiçekçi ile irtiabata geçip, alış-verişte bulunabilirler, Atmosfer Yazılım çiçekçi ile yapılacak olan alış-verişte taraf değildir ve herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
  3. Ziyaretçinin, alış-veriş yaptığı çiçekçi ile olan uyuşmazlıkları, ziyaretçi ile çiçekçi arasında olup, Atmosfer Yazılım bu uyuşmazlığın tarafı değildir.
Çiçekçiler için Kullanım Şartları
  1. Ziyaretçiler sitemizde bulunan erişim bilgilerini kullanarak, ulaştıkları çiçekçi ile irtiabata geçip, alış-verişte bulunabilirler, Atmosfer Yazılım çiçekçi ile yapılacak olan alış-verişte taraf değildir ve herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
  2. Ziyaretçinin, alış-veriş yaptığı çiçekçi ile olan uyuşmazlıkları, ziyaretçi ile çiçekçi arasında olup, Atmosfer Yazılım bu uyuşmazlığın tarafı değildir.
  3. Atmosfer Yazılım, çiçekçi, cicekrehberi.net web sitesine, başvuru formunu doldurup üye olduktan ve üyeliğini yenilediği süre içerisinde adres, telefon ve diğer erişim bilgilerini cicekrehberi.net sitesi üzerinde gösterir. Üye olmayan veya aboneliğini yenilemeyen çiçekçinin erişim bilgileri kapatılır.